Program pro firmy

Klekací židle do kancelářeErgonomické uspořádání pracovního prostředí má jednoznačný vliv na pracovní pohodu. V rámci programu zdravého sezení pro firmy poskytujeme zaměstnancům profesionální vybavení jako zaměstnanecký benefit, který předchází vzniku chronických profesně podmíněných chorob pohybového aparátu souvisejících s dlouhodobým sezením a přispívá k maximálním pracovním výkonům.

„ Stavíme se k problematice sezení inovativně a inspirujeme novými návyky sezení, abychom pomáhali žít spokojený pracovní život vašich zaměstnanců bez omezení. 

Prevence vzniku chronických potíží

Velká část populace stráví sezením více než polovinu dne a pro mnoho lidí dnešní doby je židle pracovním nástrojem. Dlouhodobé strnulé sezení ve statických pozicích je předpokladem pro rozvoj chronických potíží pohybového aparátu. Sedavé zaměstnání je často spojeno s bolestí zad, napětím šíjového svalstva, bolestí hlavy, závratí a tím související omezenou schopností koncentrace na pracovní výkon.

Odborníci začínají spojovat sedavý styl života s tzv. civilizačním onemocněním. V celosvětovém měřítku již byl potvrzen vysoký nárůst pracovní neschopnosti v důsledku sedavého zaměstnání a omezeného pohybu.

„ Dlouhodobé strnulé sezení ve statických pozicích je předpokladem pro rozvoj chronických potíží pohybového aparátu a tím související omezenou schopností koncentrace na pracovní výkon. 

Uspořádání pracovního místa by mělo zaměstnancům umožnit provádět úkony své práce komfortně a šetrně k jejich zdraví. Východisko může být poměrně jednoduché – sezení na klekací židli. Různorodost pohybu při dynamickém sedu na klekací židli nezatěžuje záda a umožňuje tak maximální soustředění na práci a ne na bolest. Zdravotní přínosy sezení na klekací židli jsou dlouhodobě podloženy. Variabilita pohybu dává našemu tělu možnost najít si optimální výhodnou polohu a neustrnout v jedné statické pozici.

Konzultace ergonomického sezení ve vaší firmě

Poskytujeme konzultace ergonomického sezení na klekacích židlích přímo na pracovišti a dle požadavků pomáháme s výběrem židlí pro zaměstnance na základě uspořádání pracovního místa. Realizujeme prezentace o zdravotních přínosech dynamického sezení na klekacích židlích, kdy přímo na vašem pracovišti můžete otestovat široké portfolio různých typů klekacích židlí a vyzkoušet si prakticky veškeré benefity dynamického sezení. Poradíme vám s výběrem vhodných klekacích židlí tak, aby ergonomicky respektovaly požadavky pracovního místa.

Kontaktujte nás a získejte následující výhody:

  Platba na fakturu

  Množstevní slevy

  Individuální cenové nabídky

  Prioritní dodávky

  Konzultace a školení

  Možnost vyzkoušení produktů

Více informací o programu pro firmy získáte na telefonním čísle 724 322 710.


Poptávka konzultace